Туск підтвердив продовження співпраці з Нідерландами щодо угоди про асоціацію з Україною

31 Жовтня 2016, 19:07

Європейський союз готовий надалі співпрацювати з урядом Нідерландів для вирішення проблеми щодо ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна. Про це у Twitter повідомив президент Європейської Ради Дональд Туск.

«ЄС готовий продовжити працювати з прем'єром Нідерландів Марком Рютте, щоб знайти гарне рішення для ратифікації угоди про асоціацію/зону вільної торгівлі з Україною в усіх країнах і зберегти Захід єдиним», – написав Туск.

Читайте також: ЄС має завершити певні внутрішні процедури для надання Україні безвізу – Туск

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко сьогодні після телефонної розмови з Рютте запевнив, що Нідерланди не припиняють ратифікацію Угоди про асоціацію і продовжать консультації.

Тим часом, Рютте раніше заявив, що не відчуває оптимізму щодо ратифікації угоди про асоціацію між Європейським союзом і Україною.

Після цього міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув з робочим візитом до Нідерландів просувати угоду про асоціацію.

Як відомо, у квітні в Нідерландах відбувся референдум щодо асоціації між Україною та Європейським Союзом. Проти проголосувало 61%, за – 38,21%.