Турецька операція “Оливкова гілка”. У Сирії пошкодили храм, якому понад 3 тис. років

30 Січня 2018, 16:29

У Сирії найдавніший храм Айн-Дара віком понад три тисячі років 29 січня було пошкоджено внаслідок авіаудару Туреччини. Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу дотримання прав людини.

 

Зазначається, що храм розташований неподалік підконтрольного курдам міста Афрін.

 

"На фото археологічна територія Айн-Дара, частину якої було знищено внаслідок обстрілу турецькими військовими літаками території на південь від Афрін", – йдеться в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 19 січня Туреччина розпочала військову операцію, обстрілявши позиції курдів на півночі Сирії. Бомбардування сталося через кілька днів після того, як очільник Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав знищити представників терористичного угрупування Робітничої партії Курдистану. Тоді він заявив, що їхніх бойовиків побільшало на півночі Сирії.

 

Згодом, 21 січня турецькі сухопутні війська увійшли на територію Сирії і просунулися у напрямку міста Афрін за підтримки підрозділів "Вільної сирійської армії", яку підтримує Анкара.

 

26 січня Генштаб Збройних сил Туреччини повідомив про ліквідацію 343 представників курдських "Загонів народної самооборони" у ході операції в Сирії.