Туреччина вирішила звільнити для змовників майже 40 тисяч місць у в’язницях

17 Серпня 2016, 10:09

Турецька влада ухвалила звільнити умовно-достроково з місць позбавлення волі 38 тисяч людей. Про це оголосив міністр юстиції республіки Бекір Боздаг.

На свободу вийдуть ув'язнені, які продемонстрували хорошу поведінку, а також ті, кому залишилося відбувати менше двох років терміну.

Умовно-дострокове звільнення не торкнеться засуджених за вбивство, домашнє насильство, злочини сексуального характеру і злочини проти держави.

Associated Press припускає, що в'язнів вирішено звільнити, щоб звільнити місце в тюрмах для обвинувачених в причетності до спроби військового перевороту.

Нагадаємо, 15 липня у Туреччині сталася спроба військового перевороту. Президент країни Реджеп Таїп Ердоган закликав людей вийти на вулицю та завадити силовій спробі зміни влади. У сутичках загинули 190 громадян та 104 заколотники, понад 1,4 тис. осіб отримали поранення. Правоохоронці заарештували 2639 заколотників.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган звинуватив у спробі державного перевороту опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, що проживає в США.