Туреччина розпочала військову операцію, обстрілявши позиції курдів на півночі Сирії

19 Січня 2018, 17:03

Повітряні сили Туреччини завдали масового артилерійського удару в районі міста Афрін на півночі Сирії. Про це повідомляє Reuters.

 

Згідно з повідомленням, бомбардування сталося через кілька днів після того, як очільник Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав знищити представників терористичного угрупування Робітничої партії Курдистану. Тоді він заявив, що їхніх бойовиків побільшало на півночі Сирії.

 

Тим часом турецький міністр оборони Нуреттін Джаніклі заявив, що військова операція у регіоні фактично почалася з обстрілів, однак їхні війська ще не заходили до міста Афрін.

 

Зазначається, що прямі військові дії проти території, яка перебуває під контролем курдів, відкриє новий фронт в рамках громадянської війни в Сирії.

 

Державний департамент США тим часом закликав Туреччину зосередитися на боротьбі проти терористів "Ісламської держави", а не починати військові дії в Афріні.

 

Нагадаємо, 14 січня Ердоган заявив, що турецька армія може протягом тижнів розпочати військову операцію на північному заході Сирії.

98