Турчинов та Яценюк передали Тимошенко букет троянд

Акценти
27 Листопада 2012, 19:00

Вони зайшли до приміщення лікарні та передали Юлії Тимошенко букет білих та червоних троянд.

Арсеній Яценюк повідомив присутнім біля лікарні прихильникам екс-прем’єра та журналістам, що йому та Олександру Турчинову вдалося поспілкуватися з  Тимошенко по телефону.  «Вона змогла додзвонитися Олександру Турчинову, і ми разом із ним привітали її з Днем народження особисто», – додав він.

«Зараз ми хочемо, щоб вона не тільки почула, а й побачила, з-за грат свого вікна, з-за грат, які зробив президент Янукович, побачила, що тут вся Україна», – наголосив Арсеній Яценю та від імені об’єднаної опозиції він подякував усім, хто прийшов підтримати  Тимошенко.

У свою чергу Олександр Турчинов також висловив сподівання, що Юлія Тимошенко вийде на свободу якнайшвидше.  «Дуже сумно, що фактично другий рік поспіль Юлія Тимошенко зустрічає День народження за гратами. Я переконаний, що сьогодні її хотіли б привітати не тільки активісти „Батьківщини” та Об`єднаної опозиції, не тільки ті патріоти, які разом з нами виборювали перемогу на виборах, а мільйони наших співгромадян, мільйони українців, для яких Юлія Тимошенко стала символом боротьби, символом незламності, символом перемоги», – наголосив Турчинов.

 Раніше, звертаючись до присутніх прихильників Тимошенко, що зібрались біля лікарні, Олександр Турчинов зазначив, що під час сьогоднішнього святкування біля лікарні не можна робити голосні промови, аби не турбувати хворих, Попри це, він наголосив, що весь демократичний світ чує те, що сьогодні відбувається тут.

 Як повідомлялось,  прихильники  Тимошенко привезли до лікарні  букет із темно-червоних троянд у формі серця розміром з людський зріст.

На честь  Тимошенко у небо випустили голубів та величезну кількість червоних повітряних кульок. На рівні 6-7 поверхів лікарні висить баннер «З Днем народження!»,  піднятий  на повітряних кульках.

З невеликої імпровізованої сцени з портретом іменинниці активісти вигукують привітання Тимошенко та співають українських народних пісень та виголошують промови.

Разом з тим,  біля лікарні відбулася бійка між прихильниками і супротивниками екс-прем'єра

89