Турчинов розповів про підвищення зарплати для контрактників спецназу

2 Жовтня 2015, 17:02

Мінімальну зарплату бійців, які служать за контрактом у спецназі Національної гвардії та Збройних сил України, підвищать до 7 тисяч гривень на місяць. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"Так, рядові бійці-контрактники зможуть отримувати мінімальну зарплату 7 тисяч гривень на місяць, яка збільшуватиметься залежно від вислуги військової спеціалізації та військових звань", – сказав Турчинов.

Він також закликав патріотично налаштовану молодь, особливо тих, хто має бойовий досвід і повернувся із зони АТО за демобілізацією, йти служити в підрозділи спецпризначення Національної гвардії, а також спецпідрозділи КОРД національної поліції, конкурсний прийом до яких буде оголошено найближчим часом.

"Формування бригади (КОРД – ред.) має завершитися протягом двох місяців, але незважаючи на це бійці вже проходять бойове злагодження і готові виконувати бойові завдання", – наголосив Турчинов.

Як повідомлялося, у Міноборони сподіваються значно підвищити зарплати військовим.

Читайте також: У Порошенка порахували, що утримання контрактної армії влетить у копієчку

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що армію потрібно негайно переводити на контрактну основу.

Згодом стало відомо, що Генеральний штаб ініціював впровадження короткострокових контрактів із військовослужбовцями, які призвані за мобілізацією, з подальшою можливістю їх пролонгації.