Турчинов розпорядився розпродати майно ДУСі

24 Березня 2014, 10:18

Зокрема, доручено приватизувати державні підприємства, установи, організації, санаторії, готелі, державні резиденції, держдачі, засоби наземного, водного та повітряного транспорту, земельні ділянки, що перебувають в управлінні Держуправління справами і не використовуються для забезпечення діяльності Президента України.

Крім того, Фонду держмайна доручено прискорити приватизацію приватного акціонерного товариства «Президент-Готель», управління корпоративними правами якого передано Фонду від Державного управління справами згідно з розпорядженням Кабміну від 1 жовтня 2012 року № 726-р.

Указ підписано «з метою забезпечення додаткових надходжень до Державного бюджету та спрямування їх на фінансування пріоритетних витрат бюджету, насамперед на соціальні потреби, підвищення ефективності використання державного майна, скорочення бюджетних видатків на утримання майна, що забезпечує діяльність президента».

Нагадаємо, на початку березня Кабінет міністрів доручив всім міністерствам протягом двох місяців провести інвентаризацію державних резиденцій і баз відпочинку, щоб згодом виставити на продаж.