Турчинов пояснив, чому з «Батьківщини» пішли депутати

28 Грудня 2011, 15:33

Як передає кореспондент Тижня, на запитання журналістів щодо виходу із фракції «БЮТ-Батьківщина» депутата Романа Забзалюка та з партії «Батьківщина» Наталії Королевської, Турчинов відповів:

«Перебування в партії «Батьківщина» сьогодні дуже небезпечне, колосальний тиск. Не всі його витримують. І саме тому сьогодні відбувається єднання політичних сил, які готові пройти випробування задля своєї країни. Цей шлях небезпечний, але я переконаний, що всі патріоти мусять об’єднатися. Без якихось компромісів, без варіантів і всіляких заяв. Не всі здатні пройти цим шляхом».

Після цього, журналісти перепитали Турчинова, чи погоджувала Королевська з ним свій вихід з партії.

«Стосовно Королевської мене поінформували про важку ситуацію і небезпеку в межах «Батьківщини». Я цю інформацію прийняв до відома. В цей же час кожен особисто приймає рішення щодо своєї майбутньої політичної діяльності, своєї відповідальності і свого обличчя. Це відповідальність кожного і не варто перекладати її на інших», – зазначив Турчинов.

Нагадаємо, 23 грудня депутат Роман Забзалюк вийшов зі складу фракції БЮТ-Батьківщина.

Крім цього, депутат Верховної Ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Наталія Королевська стала лідером Української соціал-демократичної партії. А тому вона вийшла з партії «Батьківщина».