Турчинов наголосив на необхідності передачі ЗСУ на Донбас протитанкових комплексів «Стугна»

25 Липня 2017, 16:52

Протитанкові комплекси "Стугна" українського виробництва необхідно застосувати у зоні проведення АТО, щоб зупиняти російські танки, які здійснюють обстріл позицій ЗСУ. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після випробування на Гончарівському полігоні нових зразків озброєння та військової техніки, розроблених в Україні, повідомляє прес-служба РНБО.

Турчинов наголосив, що однією з проблем, яка потребує негайного розв'язання, «є відсутність нової зброї у наших військових, які захищають Україну на Сході».

Читайте також: Бойовики почали використовувати на Донбасі новий вид забороненої зброї — СЦКК

«Без застосування в бойових умовах, зокрема, таких комплексів, як «Стугна», російські танки і надалі будуть безкарно розстрілювати наші позиції», – сказав він.

Також Турчинов зазначив, що «незважаючи на поставлені РНБО України завдання, досі не вдалося значно скоротити час від розробки зброї та військової техніки до її ефективного застосування в бойових умовах». Як повідомили в прес-службі, саме цьому питанню було присвячено нараду, яку він провів із керівниками Міністерства оборони, Генерального штабу та ОПК на полігоні після завершення випробувань.

Нагадаємо, українські військові отримали на озброєння мобільний протитанковий комплекс "Стугна-П" восени 2015 року.