Тука розповів про виборчі махінації у Лисичанську

18 Жовтня 2015, 14:56

У Лисичанську голова виборчої комісії одноосібно прийняла рішення про друк бюлетенів. Про це повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

«Щойно до мене прийшов один з кандидатів зі скаргою. Чергові порушення чинного Законодавства. З боку… Голови виборчої комісії (чи як там вона називається?) Пані Наталя. ("ШлакоБлок"). Ця людина одноосібно прийняла рішення про друк бюлетенів в Харкові, всупереч застереженню членів комісії. Потім, взявши печатку, ця жінка поїхала і забрала бюлетені (знов-таки, всупереч членам комісії і всупереч чинного законодавства). Члени комісії (7 чоловік), дві довірені особи одного з кандидатів та ще один кандидат пишуть заяви про злочин і подають їх до міського Управління МВС, аби правоохоронці зареєстрували. І що вони всі чують від очільника міської міліції?..». Не втягуйте нас в свої «ігри», – розповів Тука.

Читайте також: Тука зробив заяву щодо "освоєння" бюджету Луганської області

«Намагаючись показати членам комісії "їхнє місце", голова комісії телефонує в Київ до ЦВК. Вмикає гучномовець і… звідти лунає: «А ті, хто "проти", хай готуються стрибати з п"ятого поверху!». Про все це мені щойно розповів один з кандидатів. Зі слів кандидата, у членів комісії є аудіо-запис "розмови" з ЦВК. Цей "дядя з ЦВК" що, Дункан Мак-Клауд?», – підсумував Тука.

З корабля на бал!Тільки розблокували, як перший же пост про… вибори. І на кой мені така "радість" здалась, ці вибори…

Posted by George Tuka on 18 жовтня 2015 р.

«Як очільник Луганської області, попереджаю заздалегідь: ніякого "виборчого туризму" на Луганщині не буде! Панове "турагенти"! Майте на увазі: всі ваші "туристи" будуть лежати мордами в асфальт під "чуйним наглядом" українських військових! Тому, не будіть лихо, доки воно тихо!!! Також це попередження стосується і всіх власників автотранспорту: перш, ніж брати участь у перевезенні "туристів", зверніть увагу на страхування власних транспортних засобів. Адже, "політичний туризм" – надто небезпечна справа», – додав Тука.

Як очільник Луганської області, попереджаю заздалегідь: ніякого "виборчого туризму" на Луганщині не буде!!!Панове "тур…

Posted by George Tuka on 18 жовтня 2015 р.