ЦВК змінила голову окружкому №11 на Вінниччині

Акценти
2 Листопада 2012, 22:18

Відповідно до рішення ЦВК, новим головою ОВК № 11 призначено члена цієї комісії, представницю партії «Руський блок» Ольгу Стадник.

Під час обговорення цього питання куратор регіону Юлія Швець, а також інші члени ЦВК, які були призначені за квотою опозиційних партій – Андрій Магера, Жанна Усенко-Чорна, Ігор Жиденко та Валерій Шелудько, – заявили, що таке рішення буде лише імітацією якихось заходів із розблокування роботи цієї комісії, але не вирішить питання.

«Ми міняємо голову комісії на людину, яка, по суті, саботувала роботу комісії», – зазначив Жиденко.

Швець запропонувала альтернативний проект рішення про зміну голови цієї ОВК на іншу кандидатуру, запропоновану фракцією «БЮТ-Батьківщина», – Віталія Корчика.

Проте, на думку більшості членів ЦВК, ця кандидатура не відповідає необхідним критеріям.

«Ця людина з іншої місцевості, 1964 року народження, у цій комісії не працювала. І ми в такій складній ситуації пропонуємо таку людину», – сказав член ЦВК Юрій Донченко.

У свою чергу голова ЦВК Володимир Шаповал підтримав своїм голосуванням обидва проекти рішень. Водночас він наголосив, що у такій ситуації кращим рішенням було б дострокове припинення повноважень усього складу ОВК.

«Якщо такий проект рішення (дострокове припинення повноважень) з’явиться завтра, то я за нього проголосую», – сказав Шаповал.

Як раніше повідомлялося, Вінницький адмінсуд за позовом провладного кандидата ухвалив перерахувати голоси на 95 дільницях.

Нагадаємо, об’єднана опозиція звинуватила колишнього міського голову Вінниці, нині кандидата в депутати, Олександра Домбровського у спробі фальсифікувати результати виборів в 11 окрузі. Дві ночі поспіль з вінницькї ОВК намагалися викрасти бюлетені.

Домбровський провів 30 жовтня прес-конференцію, де звинуватив 11 ОВК у фальсифікації на користь кандидата від об’єднаної опозиції Наталії Солейко.

90