ЦВК зареєструвала проросійського блогера Шарія кандидатом у народні депутати

2 Липня 2019, 15:28

Центральна виборча комісія зареєструвала проросійського відеоблогера Анатолія Шарія та Євгенія Євтухова, включених до списку "Партії Шарія", кандидатами у народні депутати України на позачергових парламентських виборах 21 липня. Відповідні рішення ухвалено на засіданні ЦВК у вівторок, 2 липня, на виконання ухвал Верховного суду від 30 червня.

 

Як зазначається, Шарія, включеного до виборчого списку під № 1 "Партії Шарія", зареєстрували кандидатом у нардепи в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

 

Також Центрвиборчком зареєстрував кандидатом у нардепи Євгенія Євтухова, включеного до виборчого списку під № 5 "Партії Шарія".

 

Як повідомлялося, 24 червня ЦВК, відповідно до постанови № 1270, відмовила в реєстрації кандидатами у народні депутати України відеоблогеру Анатолію Шарію та Євгенію Євтухову.

Причиною відмови у ЦВК назвали недотримання вимог Конституції України та закону щодо проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

 

Відеоблогер та колишній журналіст Шарій відомий своєю проросійською позицією.

 

Крім того, Центральна виборча комісія у вівторок, 2 липня, зареєструвала кандидатом у народні депутати колишнього депутата від "Партії регіонів" і екс-главу Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва. Відповідне рішення ЦВК прийняла більшістю голосів на виконання постанови Верховного суду.