ЦВК зареєструвала 205 міжнародних спостерігачів за місцевими виборами

14 Жовтня 2015, 07:25

Станом на 13 жовтня Центральна виборча комісія зареєструвала 205 міжнародних спостерігачів на місцевих виборах в Україні. Про це йдеться у звіті, який оприлюднений на сайті ЦВК.

«Із них – 31 особа від Королівства Данія, Федеративної Республіки Німеччина, 7 – від Чеської Республіки, 5 – від Японії, 5 – від Естонської Республіки, 95 – від БДІПЛ ОБСЄ, 16 – від Українського Конгресового Комітету Америки, 11 – від Міжнародної комісії з прав людини, 10 – від Міжнародної громадської організації «Політична ініціатива» та 8 – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), 5 – від Комітету регіонів Європейського Союзу», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що тільки за один день – 13 жовтня – комісія зареєструвала 11 офіційних спостерігачів від Міжнародної комісії з прав людини та 10 – від Міжнародної громадської організації «Політична ініціатива».

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

Вибори не відбудуться до усіх рад окупованих Криму та Севастополя, міськ- та райрад Донецька та Луганська, облрад Донецької та Луганської областей, а також до низки міських, селищних і районних рад цих областей через окупацію та бойові дії.