ЦВК скасувала рішення Маріупольської міської виборчої комісії про передрук бюлетенів

24 Жовтня 2015, 10:58

Центральна виборча комісія під час свого засідання 23 жовтня скасувала рішення Маріупольської міської виборчої комісії щодо передруку бюлетенів у незалежній друкарні. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Тож тепер Маріупольська комісія має отримати вже готові документи, які раніше надрукували на типографії, що належить олігарху Рінату Ахметову.  

В ЦВК наголосили: ухвалене напередодні рішення передрукувати бюлетені може призвести до виготовлення виборчої документації в обсягах, не передбачених законодавством. А це спричинить нецільове використання коштів з держбюджету, зауважили в Центрвиборчкомі.

Як відомо, 20 жовтня у видавництві "Терно-граф" виявили тисяч неврахованих бюлетенів для голосування на місцевих виборах, хоча офіційно всі бюлетені були передані до ТВК ще в п'ятницю, 16 жовтня.

17 жовтня Маріупольський тервиборчком прийняв рішення друкувати бюлетені в друкарні газети "Приазовский рабочий", яка належить групі Ріната Ахметова СКМ. Через 18 годин з моменту прийняття рішення було надруковано 250 тис. бюлетенів. До цього члени комісії три дні не могли вирішити, де друкувати бюлетені, що призвело до зміни комісії. На наступний день цю друкарню заблокували активісти.

Раніше ЦВК виділила близько мільйона гривень Закарпатській області для передруку близько 900 тисяч бюлетенів, у яких неправильно було вказано назву партії "Об'єднання "Самопоміч".