ЦВК сформувала новий склад однієї обласної та двох міських виборчих комісій

12 Жовтня 2015, 22:55

Центральна виборча комісія сформувала новий склад Харківської обласної та Маріупольської (Донецька область) і Новороздільської (Львівська область) міських виборчих комісій. Про це повідомили в прес-службі ЦВК.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення комісія прийняла на засіданні 12 жовтня з урахуванням результатів жеребкування щодо визначення кандидатур для включення до складу зазначених виборчкомів, яке було проведене перед прийняттям рішення.

Читайте також: Генпрокуратуру попросили перевірити інформацію про підкуп членів ЦВК

Нагадаємо, ЦВК 9 жовтня достроково припинила повноваження трьох зазначених виборчкомів у зв'язку з тим, що Харківський облвиборчком відмовив у реєстрації партійного списку кандидатів у депутати Харківської обласної ради від партії "Опозиційний блок"; Маріупольський міськвиборчком незаконно змінив керівний склад чотирьох районних у місті виборчих комісій; Новороздільський міськвиборчком відмовив у реєстрації партійного списку кандидатів у депутати міськради від партії "Конкретних справ".

Згідно з рішенням ЦВК, новий склад Харківського облвиборчкому повинен до 13 жовтня вирішити питання про реєстрацію списку кандидатів у Харківську облраду від партії "Опозиційний блок".