ЦВК призначила вибори на окрузі Єремеєва

16 Травня 2016, 15:39

Проміжні вибори депутата Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №23 (Волинська область) відбудуться 17 липня. Відповідне рішення Центральна виборча комісія прийняла на засіданні у понеділок, 16 травня, передає прес-служба.

"У зв’язку з достроковим припиненням з підстав, передбачених Конституцією України, повноважень народного депутата України Єремеєва І.М., обраного в одномандатному виборчому окрузі № 23 (Волинська область), Комісія призначила проміжні вибори народного депутата України в цьому виборчому окрузі на неділю, 17 липня 2016 року. При цьому взято до відома, що виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в ОВО № 23 (Волинська область) починається з дня, наступного після дня опублікування цієї постанови", – йдеться в повідомленні.

Як відомо, народний депутат Ігор Єремєєв помер 12 серпня 2015 року в одній з швейцарських клінік, куди його привезли на лікування після падіння з коня 26 липня. Через те, що у ЦВК не було свідоцтва про смерть депутата, досі не були призначені вибори на мажоритарному окрузі, по якому Єремєєв обирався до Верховної Ради. 16 травня ЦВК повідомила, що отримала свідоцтво про смерть нардепа.