ЦВК оголосила ще 8 переможців-мажоритарників

8 Листопада 2014, 16:19

Центральна виборча комісія визнала обраними ще 8 депутатів Верховної Ради за результатами позачергових парламентських виборів в одномандатних виборчих округах. Відповідні протоколи підписані на засіданні ЦВК 8 листопада.

Зокрема на окрузі №178 в Харківській області визнаний обраним самовисуванець, депутат Ради від фракції Партії регіонів Дмитро Добкін, а по округу №174 в Харківській області – самовисуванець, парламентарій від ПР Олександр Фельдман.

На окрузі №138 в Одеській області обраний самовисуванець Іван Фурсін (депутат Ради від групи "Суверенна європейська Україна, який пройшов до парламенту 7-го скликання від Партії регіонів), а по округу №140 в Одеській області – самовисуванець Василь Гуляєв (голова села Молодіжне Овідіопольського району).

По округах у Київській області визнані обраними самовисуванець Ярослав Москаленко (№96) та Павло Різаненко від "Блоку Петра Порошенко" (№97).

Також визнані переможцями виборів самовисуванець Ігор Шкіря по округу №52 в Донецькій області та Михайло Бондар від "Народного фронту" по округу №119 у Львівській області.

Всього ЦВК визнав обраними вже 160 депутатів, залишилося – 38.

Разом з тим ЦВК  прийняла на розгляд оригінали протоколів про результати голосування виборців за політичні партії в загальнодержавному багатомандатному окрузі та за мажоритарного кандидата в депутати Верховної Ради від усіх 198 окружних виборчих комісій.

На засіданні ЦВК 8 листопада були прийняті протоколи останнього окружкому – №59 у Донецькій області.

Серед партій найбільшу підтримку в окрузі отримав "Опозиційний блок", а по мажоритарці переміг самовисуванець, мер Курахова Сергій Сажко.

Нагадаємо, за підсумком обробки 100% протоколів, в Раду за партійними списками проходять партії "Народний фронт" (22,14%), "Блок Петра Порошенко" (21,81%), "Самопоміч" (10,97%), "Опозиційний блок" (9,43%), Радикальна партія (7,44%) і "Батьківщина" (5,68%).

Водночас, найбільшу кількість мандатів у Раді, за попередніми даними, отримає "Блок Петра Порошенка".