Цушко дозволив Ахметову купити ще один телеканал

17 Грудня 2010, 19:48

Прес-секретар SCM Ганна Терехова підтвердила, що 100% компаній TRK Media Holding контролюється SCM, медіахолдинг якої веде переговори про придбання «34 каналу» в рамках програми розширення мережі регіонального мовлення. Терехова сказала, що операція з придбання каналу ще не завершена.


Вона підкреслила, що в разі покупки ще деякий час після завершення операції канал працюватиме без програмних і кадрових змін, поки новий власник не затвердить рішення про формат розвитку каналу надалі.


«34 канал» має об’єм ефірного мовлення 24 години в добу і позиціонується як канал загальної спрямованості. Покриття: Дніпропетровськ (ефір), Кривий ріг, Дніпродзержинськ, Павлоград, Новомоськовськ.


32% акцій телекомпанії, яка зареєстрована у вигляді приватного акціонерного товариства, належить Дніпропетровській міській раді, 24% – Arrowdeal Investment (Кіпр), 16% – компанії «Агро-Весна» (Дніпропетровськ).


У жовтні SCM оголосила про об’єднання своїх медіаактивів в медіагрупу «Україна». До складу медіагрупи увійшли телеканал «Україна», спортивний канал «Футбол», регіональний канал «Донбас», сейлз-хауз «Медіапартнерство» (володіє ексклюзивними правами на продаж рекламного часу телеканалів, що входять до групи) і інтернет-холдинг Digital Ventures (портал tochka.net).