Цьогорічне Євробачення під загрозою зриву через обстріли Ізраїлю з боку Сектора Гази

5 Травня 2019, 12:00

Євробачення під загрозою зриву. В Ізраїлі, який цьогоріч приймає пісенний конкурс – чергове загострення. В Секторі Гази терористична організація "Ісламський джихад Палестини" заявила, що має намір зірвати конкурс Євробачення 2019, який повинен проходити в Тель-Авіві. Про це повідомляє  The Times of Israel.  Однак організатори проведення Євробачення запевняють, що нічого не завадить проведенню конкурсу.

 

Південь країни обстрілюють палестинські бойовики. Активна фаза минула . У суботу, 4 травня, протягом декількох годин з палестинської території випустили більше сотні ракет. Більшість боєголовок перехопила система "Залізний купол".

 

Вогнем накрило величезну територію, на якій мешкають понад 2 мільйона людей. У містах, які опинилися у зоні конфлікту, скасували масові заходи та відкрили бомбосховища. Ізраїльська армія негайно відповіла потужними ударами з повітря – знищила ракетні установки бойовиків. Також задіяли танки та артилерію. Флот стягнув до узбережжя анклаву свої кораблі.

 

З ізраїльської сторони загинула одна людина, з палестинської – двоє.

Нагадаємо, у суботу, 4 травня, армія оборони Ізраїлю (IDF) повідомила  про перехоплення декількох десятків ракет, які були запущені з території сектору Газа. Про це йдеться на сайті  прес-служби IDF.  Перехоплення вдалося здійснити завдяки системі протиповітряної оборони "Залізний купол".  Ізраїльські літаки нанесли удар по пусковим установками.