ТСК у справі Мукачевого розпочала допит Ланьо – нардеп

18 Липня 2015, 15:21

Наразі ТСК у справі Мукачевого допитує народного депутата Михайла Ланьо. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Ігор Мосійчук.

«Розповідає (Ланьо – Ред.), що коли прозвучав перший постріл він проводив розмову з комбатом ПС Закарпаття Романом Стойком, який нібито сказав після цього, що своїми контуженими бійцями він не керує», – йдеться у повідомленні. 

«Розповідає, що нібито Віктор Балога пропонував йому 30% відсоткову франшизу на його партію «Єдиний центр» і підтримати його сина на виборах мера Мукачева. Ланьо ніби відмовився.

 

Наразі ТСК по Мукачево опитує народного депутата Михайла Леньо більш відомого під кличкою "Блюк".Розповідає, що коли пр…

Posted by Ігор Мосійчук on 18 Июль 2015 г.

«Ланьо заявляє, що Віктор Балога є організатором бійні в Мукачевому і мав на меті позбутись ПС, який до цього фінансував водночас скомпрометувавши його як політика. Особи з його оточення, в яких виявлена незаконна зброя, мають понести покарання згідно закону заявив Ланьо», – пише нардеп.

«Стверджує, що контрабанду на кордоні контролює СБУ, МВС та голова ОДА, а він до того не має жодного відношення. Заявляє, що ні він, ні його люди до бійні в Маріїнському парку в часі Революціі Гідності участі не брали. Повідомив, що його вчора блокували прикордонники і хвилин 10 тримали. Сьогодні його родина виїхала за кордон а він залишився. Вважає, що ПС хотів його ліквідувати», – розповів Мосійчук.

«Пан нардеп Ланьо, більше відомий як «Блюк», повідомив ТСК по подіях у Мукачевому, що відкликає з посади свого помічника Олега Фірцаха кличка «Тайсон», який оголошений в розшук СБУ за створення і функціонування нарколабораторіі поблизу Мукачевого», – написав згодом Мосійчук.

Як повідомлялося, у Мукачевому сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. Збройний конфлікт виник між "Правим сектором" та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо. Конфлікт стався на території комплексу «Антарес» у Мукачевому, який пов’язують з Ланьо.

Згодом представники «Правого сектору» вступили у бій з правоохоронцями, які з’явилися на місці подій. Причиною конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Створено міжвідомчу слідчу групу з працівників прокуратури, УМВС та УСБУ в області, хід розслідування взято на особистий контроль Генеральним прокурором України, операція зі знешкодження злочинців триває.

Згодом стало відомо, що стрілянину в Мукачевому кваліфікували, як теракт.