ТСК щодо нападів на активістів затвердила перелік справ для розслідування

20 Листопада 2018, 17:11

Тимчасова слідча комісія парламенту України із розслідування нападу на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів затвердила перелік справ, по яким працюватиме додатково. Про це у вівторок, 20 листопада, повідомила народний депутат Олена Сотник.

 

 

Зокрема, йдеться про напади на активістів в Одесі: Олега Михайлика, Віталія Устименка та Сергія Стерненка; у Херсоні – Катерину Гандзюк та справу Віталія Олешка (вбили в Бердянську – Ред.); у Харкові – Миколу Бичка; у Києві – Валентину Макарову; у Сіверодрнецьку – Сергія Самарського.

 

"Затвердили перелік справ, по яким ТСК на даному етапі працює додатково: Одеса: Михайлик, Устименко, Стерненко; Херсон: Гандзюк та справа Сармату; Харків: Бичко; Київ: Макарова; Сіверодрнецьк: Самарський", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, під час третього засідання ТСК заслухали та опитали мера Херсона Володимира Миколаєнка.

 

"Затвердження запитів на правоохоронні органи та процесуальних керівникам по справам із списку всім відомий, як "список Гандзюк", – додала Сотник.

 

 

Нагадаємо, 5 листопада стало відомо, що народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм наполягає на створенні тимчасової слідчої комісії для розслідування фактів нападів на громадських активістів в 2017-2018 роках.

 

6 листопада Верховна Hада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №9262 про утворення тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

 

8 листопада тимчасова слідча комісія парламенту України із розслідування нападу на Катерину Гандзюк й інших громадських активістів розпочала своє перше засідання.