Церемонія відкриття Євробачення-2017 відбудеться на території Софійського собору

21 Вересня 2016, 11:57

Церемонію відкриття "Євробачення-2017" планують провести на території Софійського собору. Таке рішення прийняли під час робочої зустрічі представників Європейської мовної спілки (ЄМС), Національної телекомпанії України (НТКУ), Київської міської державної адміністрації (КМДА), а також представники Стокгольма, де конкурс відбувався у 2016 році, йдеться на сайті офіційного мовника "UA:Перший".

На зустрічі вирішили, що проведення церемонії червоної доріжки в Києві навесні 2017-го заплановано на Софійській площі. Звідти доріжка вестиме до місця проведення відкриття конкурсу – території комплексу Софії Київської.

Церемонію відкриття Євробачення-2017 планують провести саме на території Софійського собору. За кордоном це місце відоме тим, що внесено до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО, повідомляє мовник-організатор конкурсу.  

Заступник голови КМДА Олексій Резніков під час презентації цієї локації зазначив:"Софія Київська зараз не діє як храм – це музей. Тому ми не порушимо жодних релігійних почуттів вірян". Він також додав, що для шанувальників конкурсу на Софійській площі встановлять екрани, на яких транслюватиметься церемонія відкриття.

Нагадаємо, Київ прийматиме Євробачення-2017, а проект державного бюджету України на 2017 рік передбачає виділення 455,7 мільйонів гривень на підготовку та проведення міжнародного конкурсу.