Центр звільнення полонених: Визволяти заручників стало важче

19 Листопада 2014, 15:38

Наразі у полоні бойовиків перебуває близько 700 людей, але дані постійно оновлюються. Про це у коментарі Тиждень.ua заявили у Центрі звільнення полонених.

«Багато організацій працюють із різними джерелами інформації. Ми стверджуємо точно, що людина в полоні, якщо є відеозаписи чи людина сама телефонувала з полону», – заявляють у центрі.

За даними волонтерів, наразі у полоні перебуває близько 700 людей.

«Зниклих без вісти ми у цей список не включаємо, вони – в окремому списку. Якщо говорити загалом про зниклих безвісти й заручників, то їхня кількість перевищує тисячу. Інформація постійно змінюється і уточнюється», – заявили у центрі.

Офіцери стверджують, що також займаються обміном українських заручників на полонених.

«Ми намагаємось витягати людей у будь-який спосіб – чи просто звільнення, чи обмін на терористів-заручників», – повідомляють у організації.

За даними організації, терористів у полоні перебуває менше, ніж українських військових у заручниках.

«Зараз звільнення полонених йде важче, ніж місяць тому, терористи менше йдуть на переговори, використовують працю полонених», – повідомили в організації.

Нагадаємо, 16 листопада Центр звільнення полонених ГО "Офіцерський корпус" повідомив, що у полоні бойовиків на Донбасі лишаються 703 українців.  

Тим часом у СБУ заявили, що у полоні бойовиків – 333 військових та 41 доброволець.