Центр Києва перекрили до 7 липня

28 Травня 2012, 12:13

Передбачено, що під час проведення матчів чемпіонату у Києві 11, 15, 19, 24 червня та 1 липня у період з 00.00 до закінчення матчу та упродовж 3-х годин після матчу буде повністю перекрито рух автотранспорту на таких ділянках:

бульвар Лесі Українки від вул. Кутузова до вул. І. Кудрі в обох напрямках;

вул. Червоноармійська від вул. І. Федорова до бульвару Т. Шевченка;

вул. Жилянська від вул. Горького до вул. Шота Руставели;

вул. Саксаганського від вул. Горького до вул. Еспланадної.

Також з метою належної підготовки до відкриття фан-зони Євро-2012 та проведення цього заходу рух транспорту на Хрещатику буде перекрито з 00.00 28 травня до 1.00 7 липня на ділянці від вул. Інститутської до вул. Б.Хмельницького. Рухатися тут можуть лише спеціальні машини та акредитований транспорт.

Крім того, за інформацією КМДА, станцію метро «Майдан Незалежності» буде закрито для входу-виходу пасажирів із 7 червня по 2 липня, тобто на час роботи офіційної фан-зони Євро-2012 в центрі міста.

При цьому передбачено, що вхід-вихід на станцію «Хрещатик» під час проведення в столиці чемпіонату з футболу не перекриватиметься. Як пояснили в КМДА, із станції «Хрещатик» можна буде здійснювати перехід на станцію «Майдан Незалежності», яка з 7 червня по 2 липня працюватиме виключно як пересадочний вузол.

З 25 травня по 7 липня заборонено паркування транспортних засобів на центральних вулицях міста, а саме:

вул. Б. Хмельницького від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик;

вул. Прорізна від вул. Пушкінської до вул. Хрещатик;

вул. Городецького від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик

Крім того, при в’їзді у Київ на магістральних вулицях (біля станцій метро) для паркування приватного автотранспорту вболівальників працюватимуть 22 паркінги. Загалом на них можна буде розмістити 1480 автомобілів. Розташовані вони будуть на таких напрямках:

– Одеський – 5 паркінгів (350 автомісць);

– Житомирський – 8 паркінгів (460 автомісць);

– Чернігівський напрямок – 5 паркінгів (340 автомісць);

– Харківський напрямок – 4 паркінги (330 автомісць).

Нагадаємо, Київська міська рада на сесії 24 травня вирішила рекомендувати керівникам установ, підприємств та організацій Києва перенести робочі дні, у які будуть проводитися матчі чемпіонату Європи з футболу.