“Це розіграш”. В АП прокоментували заяву Хармс щодо законопроекту про рівні права для ЛГБТ українців

17 Червня 2018, 16:12

В Адміністрації президента заявили, що жодного дзвінка щодо представлення проекту закону про рівні права "щодо прав ЛГБТ українців в рамках європейських законодавчих стандартів" не було. Про це повідомили в АП.

 

Радник Хармс Максим Еріставі уточнив, що співрозмовник євродепутата представився нібито головою АПУ Ігорем Райніним, який за дорученням президента поінформував про законодавчу ініціативу, яка " стосуватиметься прав ЛГБТ українців, в рамках європейських законодавчих стандартів". 

 

У свою чергу у департаменті інформаційної політики адміністрації президента заявили, що подібних дзвінків на адресу Хармс з АП не здійснювали, висловивши припущення, що інформація – "розіграш". 

 

"Ребекка Хармс, скоріш за все, стала жертвою розіграшу. Від АП до неї не телефонували. Ми повністю спростовуємо внесення до ВР законопроектів, про які говорить пані Хармс" – заявили в АП. 

 

Нагадаємо, депутат Європарламенту Ребекка Хармс заявила, президент України Петро Порошенко на наступному тижні повинен представити проект закону про рівні права "щодо прав ЛГБТ українців в рамках європейських законодавчих стандартів".

 

Вона наголосила, що схвалює це рішення і розцінює його як "значний крок на підтримку демократичного розвитку України".

 

Нагадаємо, 17 червня у Києві відбувся Марш рівності проти дискримінації представників ЛГБТ-спільнот.

 

За словами організотрів, у Марші рівності взяли участь понад 5 тисяч осіб. 

 

Варто відзначити, що по завершенню маршу організатори рекомендували учасникам акції вимкнути геолокацію, а також не використовувати символіку ЛГБТ-спільноти, щоб уникнути можливих провокацій.