Три управління МВС переїхали з Донецька та Луганська до Маріуполя й Сєверодонецька

28 Листопада 2014, 13:12

Свої адреси тимчасово змінили три територіальних управління МВС України. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зокрема,  визначені місця тимчасового розташування управлінь внутрішніх справ у Донецькій та Луганській областях, а також на Донецькій залізниці.

"З урахуванням того, що міста Донецьк і Луганськ наразі перебувають під контролем незаконних збройних формувань у зоні проведення антитерористичної операції, було прийняте рішення про визначення тимчасового місця знаходження для трьох територіальних управлінь внутрішніх справ: ГУМВС України в Донецькій області, ГУМВС України в Луганській області та УМВС на Донецькій залізниці", – йдеться в повідомленні.

Тимчасовим місцем розташування ГУМВС України в Донецькій області визначено адресу: вул. Італійська, буд. 32, м. Маріуполь, Донецька область, Україна, індекс 87515.

ГУМВС України в Луганській області тимчасово розташоване за адресою: вул. Партизанська, буд. 16, м. Сєверодонецьк, Луганська область, Україна, індекс 93404.

УМВС на Донецькій залізниці тимчасово розташоване за адресою: вул. Паровозна, буд. 14, м. Маріуполь, Донецька область, Україна, індекс 87501.