Три фракції коаліції не хочуть визначати райони Донбасу з особливим статусом – нардеп

17 Березня 2015, 11:32

Члени коаліції намагаються узгодити позиції щодо президентського законопроекту та проекту постанови, що стосуються особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу. Про це заявив перший заступник голови фракції «Блок Петра Порошенко» Ігор Кононенко журналістам.

«Є неузгодженість позицій в коаліції з питання особливого статусу зони бойових дій. Наразі фракції Радикальної партії, «Самопомочі» і «Батьківщини» не готові підтримувати цей законопроект», – сказав він.

Окрім того Кононенко додав, що наразі триває засідання ради коаліції, на якому учасники коаліції спробують узгодити спільну позицію щодо проекту постанови «Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування», а також законопроекту про внесення змін до статті 10 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Як повідомлялося, відкриття пленарного засідання парламенту сьогодні перенесли з 10:00 на 12:00.

Як відомо, парламент на сьогоднішньому засіданні має розглянути постанову про звернення до ООН щодо миротворців, законопроект про особливий статус окремих районів Донбасу та низку інших проектів.