В Малиновському районному суді Одеси у п'ятницю, 23 листопада, зачитали обвинувальний акт меру міста Геннадію Труханову та іншим посадовим особам, яких звинувачують у заволодінні коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах за попередньою змовою. Про це повідомляє "Думська".
Зазначається, що у залі був присутній Труханов із заступниками та іншими чиновникам Одеської міськради.
Так, прокурор зачитував обвинувальний акт – в ньому всього 174 сторінки.
Як повідомлялося, 23 жовтня 2017 року НАБУ прийшло з обшуками до Труханова. Повідомлялося, що обшуки проходили у робочому кабінеті, а також вдома у посадовця. Згодом детективи пояснили, що обшуки були пов’язані з двома провадженнями щодо привласнення коштів та щодо приватизації аеропорту.
13 лютого працівники НАБУ заочно оголосили про підозру Труханову, його заступнику Павлу Вугельману, директору департаменту комунальної власності Олексію Спектору, голові комісії міськради з питань комунальної власності Василю Шкрябаю і ще одному чиновнику мерії в справі про купівлю будівель заводу Краян за 185 млн грн. Так, Труханова підозрюють у порушенні ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, у особливо великих розмірах або організованою групою) ККУ.
1 червня САП повідомила про завершення розслідування відносно мера Одеси Геннадія Труханова та чиновників міськради, підозрюваних у розкраданні коштів міського бюджету.
19 липня детективи НАБУ закінчили досудове розслідування стосовно заволодіння коштами бюджету Одеси під час придбання будівель ВАТ "ХК "Краян".
3 жовтня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили обвинувальний акт, складений детективами Національного антикорупційного бюро України, восьми підозрюваним у заволодінні коштами місцевого бюджету Одеси під час купівлі будівель заводу "Краян".
Нагадаємо, 11 липня парламент зняв недоторканість із Полякова, але не дав згоди на його затримання і арешт. Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.
7 вересня Солом’янський районний суд міста Києва суд стягнув у дохід держави заставу у 304 тис грн, та призначив Полякову нову – 608 тис грн. Депутат вніс гроші 21 вересня.