Трьох російських політиків не пустили в Україну

Акценти
23 Січня 2020, 13:54

В Україну 22 січня не пустили двох членів партії «Єдиная Россия» та одного комуніста, проінформувала Державна прикордонна служба України.
 

«Рейсом із Лондона у «Бориспіль» прибув громадянин Росії. Як з’ясувалося, росіянин є представником провладної політичної партії своєї країни – «Єдиная Россия», колишнім мером одного з облцентрів РФ. Підтвердити мету свого перебування закордонний політик не зміг, тому на підставі Закону України «Про прикордонний контроль» в нашу країну його не пропустили. Сьогодні вранці, 23 січня, росіянин вилетів з «Борисполя» у Німеччину», – пояснили прикордонники.
 

Також ще двоє російських політиків не змогли пройти прикордонний контроль в пункті пропуску «Київ (Жуляни)».

 

"Учора ввечері вони прилетіли рейсом із Мінська. Один із них також представник «Єдиной России», інший – компартії РФ. Обидва повідомили, що начебто прибули в Київ з метою участі в конференції. Їх повернуто зворотним рейсом", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, що 19 січня в аеропорту Запоріжжя прикордонники не пустили в Україну групу акторів з Росії, бо вони незаконно відвідували окуповану територію Криму. 

90