Троїцьке обстріляли з мінометів – Москаль

12 Квітня 2015, 21:05

На більшій частині контрольованої Україною території Луганської області бойових дій не було, однак в окремих точках зафіксовані обстріли та перестрілки. Про це повідомила прес-служба голови Луганської обладміністрації Геннадія Москаля.

Зокрема, 12 квітня увечері позиції українських військових на околиці Кримського були обстріляні з автоматичної зброї. За повідомленням, востаннє автоматні черги лунали тут о 19.10. Інформації про поранених чи загиблих немає.

Крім того, прес-служба повідомляє, що в ніч на неділю опорні пункти українських силовиків у Троїцькому були обстріляні з мінометів (позиції бойовиків розташовані на віддалі всього 700 метрів). Ніхто в результаті обстрілу не поранений і не загинув, зранку в Троїцькому дотримується режим бойової тиші.

Також повідомляється, що в Станично-Луганському районі поблизу рибгоспу в обід пролунали три потужні вибухи, які було добре чути в райцентрі. Походження вибухів поки не встановлене. У решті гарячих точок Луганщини протягом доби не стріляли.

Як повідомлялося, за день бойовики 35 разів відкривали вогонь.

Нагадаємо, СММ ОБСЄ в Україні звітувала про відновлення інтенсивних боїв ввечері 11 квітня в районі Широкиного, зокрема, з використанням танків.

Як відомо, сьогодні під Пісками відбувся танковий бій.