Троїцька РДА спростувала інформацію про 54 постраждалих внаслідок вибухів у Сватовому

30 Жовтня 2015, 18:32

У Троїцьке Луганської області доставили не 54 постраждалих в результаті вибухів в Сватовому, а літніх людей. Про це заявив голова Троїцької РДА Олександр Іванов.

«У зв'язку з подіями, які відбулися в місті Сватове, Луганської області, до нас були спрямовані 54 літніх людини міста Сватове. В 6 ранку вони прибули двома автобусами, ми їх розмістили в Троїцькій районній лікарні та 12 осіб розмістили в будинку-інтернаті для людей похилого віку в селі Циганівка. Люди приїхали втомлені, виснажені дорогою, ситуацією, яка сталася в місті. Надали допомогу, кваліфіковано допомогли людям зайняти свої місця. Всі розселені, всі отримали харчування, кому знадобилися медикаменти і на сьогоднішній день, в принципі, всі в гарному стані люди знаходяться», – сказав він.

За словами Іванова, був доставлений один чоловік, якому знадобилося хірургічне втручання.

«Там була рана, яку відразу обробили, рана була дотична, сильного хірургічного втручання не було. Ті люди, які прибули зараз не на лікування, а перебування, вони всі знаходяться під наглядом лікарів та стан їх задовільний. Харчуванням і медикаментами всі забезпечені», – додав він.

Зазначимо, Луганська ВЦА раніше повідомила про 54 постраждалих в результаті вибухів в Сватовому.

Нагадаємо, увечері 29 жовтня у Сватовому почали вибухати боєприпаси на складі, внаслідок вибухів пошкоджено 35 багатоповерхових будинків та сім приватних садиб. За наявною інформацією, загинуло двоє людей.

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука виділив з бюджету області 10 млн грн на ліквідацію наслідків пожежі і вибухів боєприпасів у Сватовому.