Троє депутатів попросили зарахувати їхні голоси за відставку Кабміну

17 Лютого 2016, 07:58

Нардепи від "Опозиційного блоку" Наталія Королевська, "Батьківщини" Ігор Луценко та БПП Костянтин Усов заявили, що голосували за відставку Кабміну, хоча інформація з системи "Рада" свідчить про протилежне. Про це вони повідомили на сторінках у мережі Facebook.

У випадку з Королевською, то депутат трьох скликань (починаючи з 2007 року) та екс-міністр уряду, за її власними словами, не розібралася, яку кнопку тиснути, якщо підтримуєш відставку уряду.

«Це жах, я вирішила, що за відставку треба голосувати кнопкою «проти», – написала вона.

Это кошмар, я решила, что за отставку нужно голосовать кнопкой "против" ((( Я против этого правительства!!!Подала в секретариат заявление!!! Что Я – ЗА отставку правительства!!!!!!

Posted by Nataliya Korolevskaya on Tuesday, February 16, 2016

У свою чергу, Луценко заявив, що у нього не спрацювала картка. Також він повідомив, що така ж ситуація склалася з його колегою Оленою Сотник, проте сама Сотник наразі не робила заяв.

«Ну приміром, я тиснув зелену кнопку «за» відставку уряду, потім виявилося, що у мене і у Олени Сотник із Самопомічі картки не спрацювали», – написав нардеп.

Друзі, нід хелп.Хочу підняти рівень політики. Де можна пройти поліграф, бажано оперативно?;)(Ну приміром, я тиснув зел…

Posted by Igor Lutsenko on Tuesday, February 16, 2016

Усов також звинуватив систему голосування: «Система Рада взагалі не зафіксувала мій голос».

Отже, Кабмін лишається мінімум до осені.Вже вдень стало зрозуміло, що голосів не вистачить. Застосована технологія, що…

Posted by Костянтин Усов on Tuesday, February 16, 2016

Як повідомлялося, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.