Третя річниця Євромайдану та погром офісу Медведчука. Реакція соцмереж

22 Листопада 2016, 12:05

У Києві 21 листопада, у День Гідності та Свободи – річницю початку Євромайдану та Помаранчевої революції, відбулися масові акції за участі різних рухів та організацій.

Зокрема, на Майдан незалежності вийшли люди з символікою партії "Патріот", які не змогли назвати ні лідера партії, ні мети акції. На імпровізованій сцені виступали представники Коаліції учасників Помаранчевої революції, які озвучували свої претензії до влади. З протилежного боку, біля стели, зібралася низка націоналістичних організацій під проводом комбата ОУН Миколи Коханівського. Вони підпалили шини, провели віче, а потім рушили колоною до офісу руху "Український вибір" Віктора Медведчука. У будівлі вибили вікна і закинули всередину димові шашки. На зворотньому шляху активісти розгромили "Сбєрбанк Росії".

Деякі ЗМІ поширили інформацію, що насправді постраждав не офіс Медведчука, а розташований поряд салон краси. Проте на офіційному сайті "Українського вибору" відреагували на інцидент і обурилися через такі дії радикалів. 

Соцмережі відреагували на бурхливі події в день річниці Євромайдану.