TrashBucketChallenge – флешмоб по-українськи

VIP-хроніки
26 Вересня 2014, 17:23

В Україні спостерігається різке зростання культури серед населення та масовий рух за чистоту. Пам’ятаючи, що культурні люди викидають непотріб в смітник, українці запустили свій власний флешмоб та почали регулярно викидати чиновників і депутатів, які їх дратують, у відповідні баки.

Нова українська народна забава вже отримала свою назву – TrashBucketChallenge.

 

 

Все почалося з Одеси, де 6 вересня представники місцевого громадянського суспільства, в футболках Правого сектору, провели власну люстрацію і впіймавши, підозрюваного в хабарництві директора обласного управління Фонду соціального страхування Одеської області Олега Руденка, заштовхали його в сміттєвий бак та закрили його там.

 

 

Через кілька днів, а саме 16-го вересня, естафету від Руденка прийняв колишній член Партії регіонів, ворог преси, нардеп Віталій Журавський. Його впіймали в околицях Верховної Ради, закинули в бак, ще й придавили колесом від автомобіля.

 

 

Слідом за Журавським естафету прийняв тернопільський чиновник-сепаратист Віталій Федак, начальник відділу кадрів Тернопільської райдержадміністрації. 18 вересня його змусили написати заяву на звільнення і закинули до сміттєвого баку.

 

Наступного дня 19 вересня естафета перейшла аж до трьох міст країни.

 

 

До Запоріжжя, де представники запорізької Самооборони і Правого сектору закинули в сміттєвий бак колишнього отамана Війська Запорозького Олександра Панченка, який розгулював по місту з георгіївською стрічкою.

 

 

Кіровограда, де люстрування через сміттєвий бак пройшов екс-регіонал депутат обласної ради Микола Корецький.

 

 

І Сум, де активісти громадської організації «Майдан» і Народної Самооборони змусили написати заяву про звільнення щойно призначеного в.о. губернатора Віктора Чернявського і вдягли йому на голову сміттєвий кошик.

 

 

23 вересня естафета перейшла до народного депутата екс-голови групи «За мир і стабільність» спонсорованої діячами сімї Януковича Віталія Грушевського. Його в прямому сенсі слова ткнули носом у смітник.

 

 

Через два дні в гру вступили Черкаси, де під час сесії вирішили одночасно люструвати аж двох депутатів Черкаської облради.

 

 

Люди, що назвали себе майданівцями, запхнули у сміттєвий бак спочатку екс-першого заступника голови Черкаської облради та екс-регіонала Володимира Вовченка.

 

 

А далі настала черга його колеги комуніста Олександра Харламова. Його також силоміць кинули до сміттєвого баку.

 

 

Ввечері того ж дня естафету перейняла столиця. Замість зареєструватися кандидатом в народні депутати, доволі феєрично закінчив свій робочий день, відомий київський нардеп Віктор Пилипишин. Його не тільки помістили в сміття, але й добряче розмалювали.

 

 

Ну і останній на час проведення даного дослідження, але мабуть не останній загалом, етап TrashBucketChallenge, відбувся в Рівному. Там група активістів винесла із сесійної зали та кинула в смітник першого заступника голови обласної ради Олександра Данильчука, звинуваченого в співпраці із Партією регіонів.

 

Читайте також  Дружини обходяться російським олігархам дорожче, ніж Україна