Transparency International вимагає розслідування нападу на активістку у Херсоні

31 Липня 2018, 15:03

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International заявило про обурення нападом на  громадську діячку, виконувачку обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк.  Про це йдеться у повідомленні спільноти у Facebook у вівторок, 31 липня. 

 

"Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International обурене повідомленнями з Херсону про жорстокий напад на Катерину Гандзюк. Застосування проти громадського діяча кислоти серед білого дня біля власного будинку — це новий виклик для правоохоронної системи України", – йдеться у заяві.

"Нарешті, прийшов час Національній поліції дати чіткий сигнал про те, що будь-які спроби застосування сили проти активістів будуть викриті, а особи які здійснюють напади – притягнуті до відповідальності", – додали у Transparency International.

Зауважується, що Катерина Гандзюк "була і є критиком місцевих правоохоронних органів за їхню не завжди послідовну позицію у захисті суверенітету України та правопорядку в місті". 

 

Нагадаємо, 31 липня  у Херсоні невідомий облив кислотою керуючу справами виконкому міської ради та відому громадську діячку Катерину Гандзюк.