Трамп звинуватив Китай у причетності до зламу пошти Клінтон

29 Серпня 2018, 13:32

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звинуватив Китай у причетності до зламу електронної пошти колишнього кандидата у президенти Хілларі Клінтон під час її перебування на посаді державного секретаря. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Електронна пошта Хілларі Клінтон, багато листів якої містили секретну інформацію, була зламана Китаєм. Сподіваюся, ФБР і міністерство юстиції зроблять наступний крок", – зауважив глава Білого дому.

 

Крім того, він додав що "ФБР втратить свій авторитет назавжди", якщо після всіх "помилок" не візьметься за дану справу.

 

 

 

 

Відзначимо, що Трамп зробив дану заяву після матеріалу видання The Daily Caller. У ньому йдеться про те, що китайська компанія, яка працює у Вашингтоні, зламала пошту Клінтон і отримала доступ до її листів, коли вона обіймала посаду держсека.

 

Водночас за даними Центру Беркмана Кляйна з дослідження Інтернету і суспільства Гарвардского університету, видання The Daily Caller під час президентської кампанії 2016 року неодноразово необґрунтовано критикувало Клінтон. Крім того, видання висвітлювало погляди, що повторювали настрої "правих", однак без явної расистської мови.