Трамп звільнив Тіллерсона з посади держсекретаря США

13 Березня 2018, 14:59

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звільнив з посади державного секретаря Рекса Тіллерсона. На його місце призначено директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Майка Помпео. Про це повідомляє The Washington Post.

 

"Я пишаюся представити директора Центрального розвідувального управління Майка Помпео як нашого нового державного секретаря", – підкреслив американський президент.

 

 

У свою чергу, Трамп привітав Помпео з призначенням на посаду держсекретаря США у Twitter.

 

"Майк Помпео, директор ЦРУ, стане нашим новим державним секретарем. Він проведе фантастичну роботу! Дякую Рексу Тіллерсону за його службу! Джина Гаспель стане новим директором ЦРУ, і першою жінкою на цій посаді. Вітаю всіх!", – написав він.

 

 

Нагадаємо, 1 вересня газета The Washington Post з посиланням на джерела, близькі до оточення глави Білого дому, повідомила, що президент США Дональд Трамп все більше незадоволений роботою держсекретаря Рекса Тіллерсона. Зокрема, Трамп і глава Держдепу не дійшли згоди під час обговорення чисельності військ США в Афганістані, а також з питань блокади Катару і Куби.

 

Раніше телеканал CNN з посиланням на власні джерела повідомив, що Рекс Тіллерсон думає про відставку у зв'язку з тим, що у нього виникли розбіжності з президентом Дональдом Трампом по низці важливих питань. Проте Держдеп США спростував це повідомлення.