Трамп заявив, що Зеленський і Пристайко навіть не знали про затримку військової допомоги

18 Листопада 2019, 09:51

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп стверджує, що президент України Володимир Зеленський і міністр закордонних справ України Вадим Пристайко навіть не знали про затримку військової допомоги США. Про це Трамп написав 17 листопада у своєму Twitter.

 

За словами Трампа, Україна отримала гроші "без будь-яких умов", а на Зеленського та Пристайка ніякого тиску не чинилося.

 

"Республіканці й інші мають пам'ятати, що український президент і міністр закордонних справ сказали, що на них не було тиску. Крім того, вони навіть не знали, що гроші не були виплачені, і отримали гроші без будь-яких умов. Але чому Німеччина, Франція (Європа) не платять?" – написав президент США.

 

 

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім оприлюднив офіційну стенограму телефонної розмови Зеленського і Трампа за 25 липня, яка стала приводом для початку процесу імпічменту президента США. Трампа звинуватили у тому, що він тиснув на президента України Володимира Зеленського з метою завдати шкоди своєму політичному опонентові Джо Байдену. 

 

Демократи в Конгресі розцінюють це як зловживання повноваженнями. Водночас Трамп називає розслідування "полюванням на відьом", вказуючи на розшифровку його першої телефонної розмови із Зеленським як на доказ того, що він не порушив жодного закону.