Трамп вирішив звільнити директора з комунікацій через 10 днів після призначення

1 Серпня 2017, 10:11

Президент США Дональд Трамп вирішив звільнити з посади директора з комунікацій Ентоні Скарамуччі, призначеного менше двох тижнів тому. Про це йдеться у заяві Білого дому.

"Ентоні Скарамуччі покине посаду директора з комунікацій Білого дому. Скарамуччі вважає, що краще дати главі апарату Джону Келлі можливість почати з чистого аркуша і можливість сформувати нову команду. Ми бажаємо йому всього найкращого", – йдеться у повідомленні.

За даними американських ЗМІ, таке рішення президент США Дональд Трамп ухвалив на прохання нового глави апарату Білого дому Джона Келлі.

В понеділок, 31 липня, новий глава апарату Білого дому Келли приніс присягу.

Скарамуччі був призначений на цю посаду 22 липня. Після цього Шон Спайсер оголосив про рішення покинути посаду прес-секретаря Білого дому. За його словами, він вирішив піти, щоб не заважати роботі нового директора з комунікацій Скарамуччі і його команди. Американські ЗМІ писали, що Спайсер просто не хоче працювати під керівництвом Скарамуччі, з яким у нього були складні відносини.

Минулого тижня Скарамуччі опинився у центрі скандалу після того, як жорстко розкритикував своїх колег, запідозривши їх у витоку інформації, і пригрозив звільнити весь персонал Білого дому.