Трамп вирішив відкласти запровадження нових санкцій проти РФ – The Washington Post

17 Квітня 2018, 09:48

Президент Сполучених Штатів Америки  Дональд Трамп особисто розпорядився призупинити запровадження нових санкцій проти Росії. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на джерела.

 

Зазначається, що госоподар Білого дому провів зустріч з радниками і висловив невдоволення, що про санкції оголосили раніше за нього.

 

Зокрема,  постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі запевнила, що США оголосять про нові санкції у зв'язку з ситуацією в Сирії.У Білому домі стверджують, що заява Гейлі була її особистою ініціативою і вона зробила помилку, "яку тепер необхідно усунути".

 

За інформаціїєю джерел, санкції проти РФ поряд з іншими заходами дійсно серйозно розглядалися, але президент отстаточно не дозволив їх запровадити. 

 

Нагадаємо, 16 квітня адміністрація Дональда Трампа у "найближчому майбутньому" ухвалить рішення щодо нового пакету санкцій проти Російської Федерації.  Зокрема, раніше стало відомо, що постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі повідомила, що Сполучені Штати Америки оголосять про нові санкції у зв'язку з ситуацією в Сирії.

 

Як повідомлялося, Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднили санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем.  Зокрема, у список увійшли мільярдер Олєг Дерипаска, глава ради директорів ВАТ "Ен Пі Ві Інжиніринг" Ігорь Ротенбєрг, колишній зять Путіна Кіріл Шамалов, керівник ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вєксельбєрг, член Федеральних зборів РФ від Дагестану Сулєйман Керімов,  глава наглядової ради консорціуму "Альфа-Груп" Міхаїл Фрідман, голова правління "Газпромбанку" Андрєй Акімов та інші.