Трамп все більше незадоволений роботою держсекретаря США Тіллерсона – WP

1 Вересня 2017, 09:55

Президент США Дональд Трамп все більше незадоволений роботою держсекретаря Рекса Тіллерсона, повідомляє газета The Washington Post з посиланням на джерела, близькі до оточення глави Білого дому. 

За словами одного зі співрозмовників видання, зокрема, Трамп і глава Держдепу не дійшли згоди під час обговорення чисельності військ США в Афганістані, а також з питань блокади Катару і Куби.

Окрім того, розповіли джерела, президент все частіше дратується через дії своїх помічників, радників і членів кабінету. "У нього дуже важкі часи. Йому не подобається, як ЗМІ поводяться з ним. Йому не подобається, як Келлі (глава апарату Білого дому – ред.) обходиться з ним", – повідомило одно з джерел.

У той же час колишній радник передвиборного штабу Трампа Беррі Беннет зазначив, що прояви невдоволення – звичайна манера поведінки президента, який не веде до серйозних наслідків. За його словами, деяким людям зі своєї команди Трапм погрожував звільненням багато разів, проте жодного разу обіцянки не дотримав.

Раніше телеканал CNN з посиланням на власні джерела повідомив, що Рекс Тіллерсон думає про відставку у зв'язку з тим, що у нього виникли розбіжності з президентом Дональдом Трампом по низці важливих питань. Проте Держдеп США спростував це повідомлення.