Трамп свідчитиме у справі про сексуальні домагання

10 Вересня 2018, 13:15

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп надасть суду письмові свідчення у справі про сексуальні домагання, в яких американського лідера звинуватила одна з учасниць телешоу  Саммер Зервос. Про це повідомляє американське видання The Washington Post з посиланням на матеріали суду.

 

Зокрема, про дані умови домовилися адвокати Зервос і Трампа.

 

Зазначається, що помилкові свідчення Трампа у письмовому вигляді можуть стати приводом для звинувачення у неправдивому свідченні.

 

Так, на початку 2017 року  Зервос подала на главу Білого дому скаргу. Крім сексуальних домагань жінка звинуватила американського лідера  у "численних брехливих і наклепницьких заявах".

 

Водночас Трамп спростовує усі  звинувачення.

 

Раніше  Трамп підтвердив, що повернув своєму адвокату Майклу Коену гроші, які юрист виплатив за мовчання про інтимний зв'язок між главою Білого дому та порноакторкою Стормі Деніелс.

 

Крім того, колишній мер Нью-Йорка, який долучився до команди адвокатів глави Білого дому, Рудольф Джуліані заявив, що президент США особисто повернув Коену 130 тисяч доларів, виплачених порнозірці.

 

Адвокат Джуліані наголосив, що Трамп не був ознайомлений з деталями, але знав, що Коен вирішує це питання.

 

Як повідомлялося 7 березня, американська порноакторка Стефані Кліффорд, відома під псевдонімом Stormy Daniels ("запальна Деніелс"), подала позов до Верховного суду Лос-Анджелесу на президента Дональда Трампа. Кліффорд прагне анулювати угоду про нерозголошення інформації щодо сексуальних стосунків, які за її словами, вона мала з американським президентом у 2006-2007 роках.

 

Згодом, у лютому, Майкл Коен визнав факт, що він з власної кишені заплатив Стормі Деніелс за мовчання 130 тисяч доларів.