Трамп схвалив багатомільярдні поставки зброї Південній Кореї

5 Вересня 2017, 07:47

Президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп схвалив  поставки зброї Південній Кореї на суму у кілька мільярдів доларів. Про це повідомили у прес-службі адміністрації президента США.

Під час розмови з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном, Трамп підтвердив скасування обмеження на вагу боєголовок, які розміщують в Південній Кореї.

"Трамп також схвалив придбання Південною Кореєю зброї і спорядження США за кілька мільярдів доларів", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, 4 вересня постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі заявила, що Рада Безпеки ООН має ухвалити "найсильніші санкції" щодо КНДР у відповідь на ядерне випробування.

Нагадаємо, Північна Корея 3 вересня провела вже шосте ядерне випробування. Його назвали "найпотужнішим за всю історію". Пхеньян заявив, що йдеться про розробку водневої бомби, яку можна буде доставити за допомогою наявних у КНДР балістичних ракет. Японські сейсмологи повідомили, що сила землетрусу, зафіксованого на території КНДР під час цього випробування, цього разу була вдесятеро більшою, ніж у вересні 2016 року, коли КНДР востаннє проводила ядерні випробування.

Світова спільнота й міжнародні організації категорично відреагували на нове випробування, закликаючи Пхеньян до миру і попереджаючи про посилення санкцій.