Трамп пригрозив Мексиці введенням мит на авто

5 Квітня 2019, 10:55

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що допускає введення мит на автомобілі з Мексики. Про це повідомляє CBS News.

 

Зокрема, глава Білого дому відзначив, що США введуть мита, якщо влада Мексики не прийме заходи для запобігання нелегальній міграції і зупинки наркотрафіку.

 

"Якщо Мексика не допоможе в боротьбі з наркотрафіком, ми введемо мита на їх автомобілі. Якщо наркотрафік не зупиниться, ми введемо мита на автомобілі. Якщо це не спрацює, ми закриємо кордон … Я зроблю це, бо я не граю в ігри", – зауважив він.

 

Нагадаємо, 26 березня у заяві Пентагону йшлося про те, що в.о. міністра оборони США Патрік Шанахан "уповноважив командувача інженерного корпусу армії США розпочати планування і виконання до $1 млрд на підтримку Департаменту внутрішньої безпеки і митного та прикордонного контролю". Це перші кошти, виділені після підписання Трампом указу про національну надзвичайну ситуацію, яку він оголосив, щоб обійти Конгрес і побудувати обіцяну під час своєї передвиборної кампанії стіну.