Трамп повідомив деталі розмови з Путіним під час вечері на G20

20 Липня 2017, 13:10

Президент США Дональд Трамп розкрив деякі деталі бесіди з президентом РФ Владіміром Путіним під час вечері на саміті G20 в Гамбурзі. Про це він розповів The New York Times.

Зокрема, Трамп зазначив, що бесіда тривала близько 15 хвилин і в основному обидва лідери просто жартували, а також торкнулися теми усиновлення.

"Насправді більшу частину часу ми жартували. Це був недовгий розмова, може хвилин 15. Просто говорили про різні речі. Насправді було дуже цікаво, ми поговорили про усиновлення", – зізнався американський політик.

Він також додав, що його дружина Меланія сиділа під час вечері поруч з російським президентом у іншому кінці столу.

"Час наближався до десерту. Я пішов просто, щоб привітатися з Меланією, і заодно привітався з Путіним", – розповів Трамп.

Трамп звернув увагу на те, що тоді не знав про зустріч свого сина з декількома росіянами, яка відбулася влітку 2016 року і на якій зачіпалася тема усиновлення російських дітей. Він назвав цікавим той факт, що ця ж тема спливла і в його бесіді з російським лідером.

"Я дійсно говорив про усиновлення російських дітей з ним (Путіним – ред.), – сказав Трамп. – Це цікаво, тому що ця ж тема обговорювалася Доном (Дональдом Трампом-молодшим – ред.) на тій зустрічі", – підкреслив президент США.

Раніше офіційний представник Білого дому заявив, що між президентом РФ Владіміром Путіним і президентом США Дональдом Трампом не було повноцінної другої зустрічі. 

Нагадаємо, що перша особиста зустріч президентів США і РФ відбулася в рамках саміту Великої двадцятки в Гамбурзі. Вона пройшла вдень 7 липня за закритими дверима, переговори тривали понад дві години.