Трамп підписав указ про санкції проти Росії

20 Вересня 2018, 20:27

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп підписав указ про посилення дотримання режиму санкцій проти Росії. Про це йдеться у повідомленні Білого дому у четвер, 20 вересня.

 

Зазначений документ посилює санкційний режим у зв'язку з ситуацією в Україні.

 

"Ці санкції можуть включати заборону на деякі фінансові операції, конфіскацію майна, заборону на видачу ліцензій на експорт, відмову у видачі віз і у в'їзді на територію США. Також можливі санкції щодо найближчих помічників людей, які потрапили до списку санкцій", – йдеться у повідомленні.

 

Президент США зауважив, що доручив міністру фінансів США в координації з держсекретарем Майком Помпео вживати заходів та використовувати всі повноваження, надані президенту у рамках IEEPA (Закон про міжнародні надзвичайні економічні повноваження), CAATSA (Закон про протистояння противникам Америки шляхом санкцій) та UFSA (Закон про підтримку свободи України ) для виконання цілей, визначених цим наказом.

 

Нагадаємо, 19 вересня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що Вашингтон  не планує вводити санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2".