Трамп особисто продиктував синові виправдання щодо зустрічі з російським адвокатом – WP

1 Серпня 2017, 07:20

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп  особисто продиктував заяву, в якій Трамп-молодший повідомив, що він і російський адвокат "в першу чергу обговорили програму про всиновлення російських дітей" під час зустрічі у червні 2016 року. Про це пише The Washington Post.

У заяві підкреслювалося, що тема зустрічі не стосувалася виборчої кампанії.

Тим не менш, пізніше Трамп-молодший визнав, що погодився на зустріч після отримання листа, в якому йому обіцяли надати компромат на Хілларі Клінтон.

Як зазначає видання, цей випадок особистого втручання президента у відповідь його сина, доповнює кілька дій, які Трамп зробив, щоб перешкоджати широкому розслідуванню втручання Росії у вибори в 2016 році.

За словами одного з радників Трампа, не було необхідності робити такі кроки.

"Тепер хтось може стверджувати, що він (Дональд Трамп, – ред.) намагався ввести в оману. Хтось може стверджувати, що президент не хоче, щоб ви говорили всю правду", – додав він.

Газета нагадує, що Трамп вже піддався критиці за ті кроки, які він зробив, щоб оскаржувати і підривати російське розслідування. Наприклад, у травні він звільнив директора ФБР Джеймса Комі.

Раніше зять президента США Дональда Трампа Джаред Кушнер визнав, що зустрічався з представниками Росії протягом виборчої кампанії 2016 року.