Трамп офіційно визнав факт причетності РФ до кібератак у США

7 Січня 2017, 12:17

Новообраний президент США Доналд Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів. Про це йдеться у спеціальній письмовій заяві, поширеній офісом Трампа.

"У той час як Росія, Китай, інші країни, групи і люди за межами США, послідовно намагаються зламати кібер-інфраструктуру наших державних установ, підприємств та організацій, в тому числі Національного комітету демократів, не було абсолютно жодного впливу на результат виборів", – заявив він.

Заяву було оприлюднено після двогодинної зустрічі Трампа з представниками трьох американських спецслужб, під час якої Федеральне бюро розслідувань, Центральне розвідувальне управління та Агентство з національної безпеки представили майбутньому президенту доповідь щодо впливу спецслужб РФ на вибори.

Раніше Трамп назвав "полюванням на відьом" дії нинішньої американської адміністрації щодо Росії.

Нагадаємо, розвідка США завершила роботу над секретною доповіддю, яку підготували на прохання президента США Барака Обами, про ймовірне втручання Росії у вибори.

Раніше центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. 9 грудня, президент США Барак Обама наказав спецслужбам до інавгурації Трампа надати повний звіт про кібератаки й іноземне втручання в президентські вибори 2016 року.