Трамп-молодший дав перші свідчення в сенаті США у справі про зв’язки з РФ

8 Вересня 2017, 10:11

Старший син президента США Дональда Трампа розповів американському сенату, що в червні 2016 організував зустріч з російським юристом Наталією Весельніцкая, яка обіцяла надати йому компромат на Хілларі Клінтон, пише The New York Times.

Дональд Трамп-молодший пояснив спеціальній комісії, яка розслідує можливе втручання Росії в американські вибори, що він вважав за необхідне перевірити, наскільки Клінтон підходить на роль президента країни.

Він також представив комісії свою електронну переписку, в якій радіє перспективі отримати компрометуючі матеріали. Однак він запевнив, що зустріч в Trump Tower нічого не дала, і наполягав, що не має нічого спільного з кремлівською кампанією (якщо така велася) по втручанню у вибори.

Розмова з Трампом-молодшим проходила за зачиненими дверима. Один з членів спеціальної комісії демократ Річард Блюменталь сказав пізніше, що атмосфера була дуже довірлива. Він також сказав, що очікує від Трампа-молодшого свідчень під присягою під час майбутніх публічних слухань.