Трамп анонсував введення нових заходів безпеки в США

10 Лютого 2017, 23:57

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп обіцяє ввести нові заходи безпеки в США наступного тижня. Про це повідомляє AFP у Twitter. 

"Трамп обіцяє наступного тижня нові заходи безпеки після того, як заборону на поїздки залишили в силі", – йдеться в повідомленні.

Також Трамп переконаний, що зрештою виграє суд у справі про припинення "міграційного" указу.

Як повідомлялося, 10 лютого апеляційний суд дев’ятого округу Сан-Франциско підтримав заборону на так званий «міграційний» указ Трампа.

Нагадаємо, Трамп цим указом зупинив прийом сирійських біженців у США, громадяни Іраку, Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану повинні відмовитися від польоту до Америки, якщо у них немає дозволу на проживання в США або дипломатичної візи. Після цього, юристи правозахисної організації подали петицію від імені вихідців з цих країн, затриманих в американських аеропортах. Указ Дональда Трампа викликав критику і з боку ООН, а також багатьох правозахисних організацій у США й за межами країни.

29 січня Нью-Йоркський суд тимчасово дозволив мігрантам не виконувати указ Трампа та заборонив висилати з чинними американськими візами всупереч указу президента США.

31 січня Уряд США дозволив в'їхати в країну 872 мігрантам, незважаючи на указ президент Дональда Трампа про введення тимчасової заборони для біженців семи країн.

2 лютого під час телефонної розмови з прем'єром Австралії Трамп розлютився і кинув слухавку, коли прем'єр-міністр Австралії Тернбулл нагадав про зобов'язання з прийому біженців.